Ogrodzenia i przęsła żaluzjowe na wymiar z montażem | Warszawa

Ogrodzenia żaluzjowe

Jeżeli szukacie kompromisowego rozwiązania pomiędzy ogrodzeniem pełnym a przeziernym, to doskonale mogą sprawdzić się ogrodzenie żaluzjowe. Jest odpowiednim wyborem zarówno do grodzenia posesji prywatnych, jak i firmowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Ogrodzenia żaluzjowe - prywatność i przepływ powietrza

Ogrodzenia żaluzjowe są odpowiedzią na potrzeby tych osób, które chcą zapewnić sobie prywatność, a jednocześnie przepływ powietrza w stronę budynku. Takie rozwiązanie sprawia, że mury mniej się nagrzewają. Niewielkie prześwity pomiędzy panelami, które ustawione są pod kątem, sprawiają, że nie można zajrzeć do wewnątrz, natomiast od strony posesji zapewniona jest optymalna widoczność. Ogrodzenie żaluzjowe może być wykonane z profili pionowych lub poziomych. Niewątpliwie ogrodzenie żaluzjowe wpisuje się w nowoczesną stylistykę. Pod kątem wizualnym przypominają żaluzje okienne. Zwróćcie uwagę, że w masywnych ramach montowane są płaskie profile z giętej blachy.

Ogrodzenia żaluzjowe z Warszawy - najwyższa jakość wykonania w korzystnej cenie

Nasze ogrodzenia żaluzjowe to gwarancja trwałości. Wszystkie elementy są wykonane z mocnego i niezawodnego materiału, jakim jest stal poddana ocynkowaniu. Dzięki temu ogrodzenie jest odporne na korodowanie, a także zmienne warunki atmosferyczne. Co istotne, nawet po wielu latach ogrodzenie typu żaluzja będzie prezentować się dobrze. Poszczególne elementy ogrodzenia nie są spawane, lecz mocowane za pomocą wkrętów. W ten sposób zyskuje się jeszcze większą niezawodność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenia żaluzjowe są również bardzo łatwe w montażu. Można do nich dobrać automatykę. Dzięki temu będą wpisywać się w rozwiązania typu smart home. Nawet właściciele małych działek z krótkimi podjazdami mogą zdecydować się na takie ogrodzenie, gdyż nie zajmuje ono dużo miejsca. Nasza oferta to ogrodzenia żaluzjowe w korzystnej cenie wykonane z najwyższą starannością.

Przęsła ogrodzeniowe żaluzjowe - szeroki wybór dopasowany do potrzeb

Przęsło ogrodzeniowe żaluzja niewątpliwie zachwyca swoją estetyką oraz oryginalnością. To świetny wybór dla osób ceniących spójną stylistykę, a jednocześnie trwałe rozwiązania. Do wyboru macie różne kolory z całej palety RAL, zatem każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników klasyki możemy polecić przęsło żaluzja w kolorze brązowym. Taki kolor ogrodzenia będzie pasować do ceglanej elewacji. W przypadku budynku wykończonego białym tynkiem można zdecydować się na czarne przęsła. Możemy też zaoferować różne odcienie szarości, które pasują do industrialnych domów wykończonych w betonie architektonicznym czy też przeszklonych budynków. Ogrodzenie może też współgrać z ogrodem i w takim przypadku pasować będzie np. to w kolorze zielonym.