Ogrodzenia i przęsła metalowe na wymiar z montażem | Warszawa

Ogrodzenia metalowe - niezawodne i stylowe

Jeżeli szukacie ogrodzenia, które zachwyca swoją trwałością, a przy tym dobrze się prezentuje, to na uwagę zasługuje to wykonane z metalu. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju modele, począwszy od modułowych, przez palisadowe, aż na panelowych kończąc. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość oraz korzystną cenę.

Ogrodzenia metalowe - dobry wybór dla najbardziej wymagających

Ogrodzenia metalowe wykonane są z mocnej i solidnej stali, która dodatkowo została zabezpieczona przed korodowaniem. Dzięki ocynkowaniu ogrodzenia wykazują odporność na wilgoć, zmienne warunki atmosferyczne, a do tego wszystkiego nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego. Oferujemy ogrodzenia metalowe z montażem, który wykonamy niezwykle szybko i precyzyjnie. Dzięki temu już po krótkim czasie będziecie mogli cieszyć się dobrze ogrodzonym terenem. Zyskacie też prywatność oraz bezpieczeństwo mienia. Możemy też zaoferować słupki metalowe do ogrodzenia, które zapewnią większą stabilność. Dzięki nim ogrodzenie zyskuje większą wytrzymałość oraz sztywność. Przęsło metalowe ogrodzenia może mieć różną szerokość, najczęściej od 200 do 250 cm. Jeżeli chodzi o wysokość, to najczęściej wybierana jest taka od 1,2 do 1,5 m. Wszystko jednak zależy od Waszych preferencji.

Ogrodzenia metalowe - szeroki wybór rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb

Ogrodzenia metalowe dostępne są w wielu różnych wariantach. Możecie zdecydować się np. na modułowe, które są szybkie w montażu. Jednocześnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możecie również zdecydować się na nowoczesne ogrodzenia metalowe palisadowe, które wpisują się w stylistykę high-tech, ale pasują także do posesji w klasycznym stylu. Zwróćcie uwagę, że takie ogrodzenia dzięki zabezpieczeniu antykorozyjnemu nie wymagają konserwacji. Jeżeli teren jest bardzo nierówny, to najlepiej sprawdzą się ogrodzenia metalowe z podmurówką, które zapewniają większe bezpieczeństwo. Można wykorzystać je do grodzenia bocznej części posesji, ale równie dobrze prezentują się umieszczone od strony frontu. Podmurówka zapewnia bezpieczeństwo przed dostaniem się na teren posesji dzikich zwierząt. Dzięki niej psy nie będą robić podkopów i uciekać z ogrodzonego terenu.

Ogrodzenia metalowe na wymiar - różnorodność wzorów i kolorów

Możecie wybrać ogrodzenia metalowe pionowe, które prezentują się niezwykle nowocześnie. Takie ogrodzenia grzebieniowe umieszcza się w betonowych modułach. Mogą być wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo bądź aluminium malowanego proszkowo. Do wyboru macie szeroki wybór kolorów z palety RAL. Na uwagę zasługują wersje ażurowe, ale i nieprzezierne. Bardziej tradycyjne ogrodzenie metalowe to takie, które posiada przęsła poziome. Na uwagę zasługuje przęsło ogrodowe metalowe posiadające proste panele 2D. Świetnie sprawdzi się też przęsło 3D, które posiada kształt litery V i jest bardziej dekoracyjne.