Ogrodzenia palisadowe - grzebieniowe | Warszawa

Ogrodzenia palisadowe/grzebieniowe - stylowe i nowoczesne

Znalezienie odpowiedniego ogrodzenia często wydaje się trudne, gdyż wybór jest naprawdę ogromny. Jeżeli szukacie takiego, które zachwyca walorami praktycznymi, a także wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny styl, to najlepszym wyborem będzie ogrodzenie palisadowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ogrodzenia palisadowe - rozwiązania do każdej nieruchomości

Ogrodzenia palisadowe mają budowę modułową. Mogą być wykonane z płaskich oraz szerokich profili. Zachwycają swoim nowoczesnym charakterem, ale też uniwersalnością. Można zastosować je jako ogrodzenie domu, ale też budynku firmy czy miejsc użytku publicznego. Warto zauważyć, że każde przęsło palisadowe z naszej oferty wykonane jest z niezawodnych materiałów. Możemy zaproponować te z aluminium, które następnie malowane jest proszkowo. Można również postawić na przęsła wykonane ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, która wykazuje odporność na korodowanie, a także zmienne warunki atmosferyczne oraz wysoką i niską temperaturę.

Ogrodzenia palisadowe i grzebieniowe z Warszawy - szeroki wybór kolorów i wzorów

Szeroki wybór kolorów palisadowych ogrodzeń sprawia, że dopasujecie je do każdego stylu nieruchomości. Ogrodzenia palisada w kolorze ciemnoszarym pasuje np. do budynków w stylu industrialnych o klasycznych bryłach, a także do przeszklonych elewacji w stylu high-tech. Z kolei ogrodzenie w jaśniejszym odcieniu będzie odpowiednie do grodzenia budynku o małej kubaturze, gdyż nie będzie go przytłaczać. Szeroki wybór kolorów z palety RAL sprawia, że każdy może znaleźć odpowiedni, dopasowany do kolorystyki elewacji na zasadzie dopełnienia lub kontrastu. Można zdecydować się także na ogrodzenie grzebieniowe. Taki model ma formę pionowych przęseł w kształcie grzebienia. Można montować je w taki sposób, że ceownik, do którego przymocowane są lamele, jest niewidoczny, co zwiększa walory estetyczne. Ogrodzenia grzebieniowe dobrze komponują się z murowanymi słupkami. Mogą również być wykonane jako ogrodzenia bezsłupkowe.

Ogrodzenia palisadowe z podmurówką - dobry wybór dla najbardziej wymagających

Szukając ogrodzenia solidnego, które będzie skutecznie chronić przed dziką zwierzyną, warto zdecydować się na ogrodzenia palisadowe z podmurówką. To skuteczna ochrona także, jeżeli macie psy, gdyż takie ogrodzenie uniemożliwi im wykonanie podkopu i ucieczkę z posesji. Podmurówka systemowa ułatwia szybkie wykonanie ogrodzenia, a jednocześnie prezentuje się niezwykle estetycznie. Wybierając ogrodzenie z podmurówką systemową, nie trzeba poświęcać czasu na szalowanie i zbrojenie w celu wylania betonu. Warto podkreślić, że zapewni ona równie skuteczną ochronę, co tradycyjny fundament. Można zdecydować się na ogrodzenie palisadowe z podmurówką pełną czy też tłoczoną. To ostatnie będzie odpowiednim wyborem do grodzenia budynków w klasycznym stylu.